Programma

Mākslas parka “Mobilais muzejs. Nākamā sezona” un festivāla “Survival Kit” publiskās programmas šogad apvieno kopīgs nosaukuma un tematiskais ietvars “Fiktīvais muzejs”, tādējādi veidojot iluzora muzeja struktūru, kas sastāv no nākotnes un pagātnes muzeju departamentiem.

Fiktīvā muzeja Nākotnes muzeja departaments ir mākslas parka “Mobilais muzejs. Nākamā sezona” publiskā programma, kas risināsies gan izstādes norises vietā Sarkandaugavā, bijušās tekstilrūpnīcas “Boļševička” teritorijas iekšpagalmā, gan ārpus tās – digitālajā vidē. Publiskā programma piedāvās plašu diskusiju ciklu, ekskursijas kuratores un mākslinieku pavadībā, mākslas vēstnešu līdzdalību, radošās darbnīcas ģimenēm un citas laikmetīgās norises trīs mēnešu garumā.

Ar plašo diskusiju ciklu, kurā piedalīsies mākslinieki, kultūras nozares speciālisti un viedokļu līderi, mēs vēlamies aktualizēt laikmetīgās mākslas muzeja nepieciešamību un nākotnes vīziju, atklāt šādas institūcijas veidošanas daudznozīmību, komplekso struktūru un funkciju daudzveidību, kā arī aplūkot ģentrifikācijas ietekmi uz kultūras iestāžu darbību.

Lai nodrošinātu pēc iespējas lielāku apmeklētāju drošību, pasākumu laikā tiks ievēroti valstī noteiktie regulējumi publisku pasākumu norisei vīrusa Covid-19 ierobežošanai.


Izstāde "Mobilais muzejs. Nākamā sezona"

03.06.2021.-29.08.2021


Darba laiks:
Ceturtdienās un piektdienās 14:00-20:00;
sestdienās 12:00-20:00.

*Ieeja bez maksas


Adrese:
Bijusī tekstilrūpnīcas “Boļševicka”,
Ganību dambis 30

Projektu atbalsta