Programma

BĒRNU DIENA kopā ar mākslinieku Ivaru Drulli

17.07.21

Aicinām ģimenes ar dažāda vecuma bērniem uz radošo darbnīcu mākslas parkā “Mobilais muzejs. Nākamā sezona” (Ganību dambī 30)!

Ievērojot visus valstī noteiktos drošības noteikumus, dosimies īpaši bērniem sagatavotā ekskursijā pa mākslas parku, iepazīsim ekspozīcijas mākslas darbus un kopā ar mākslinieku Ivaru Drulli veidosim pārsteidzošus atspiedumus, iedvesmojoties no tēlnieka veidotajām lielformāta rūsas gleznām.

Lai piedalītos, nepieciešams pieteikties: https://forms.gle/437JjrDWZ6Z8yfH27

!!!

Ieeja pasākumā bezmaksas, taču ievērojot sekojošus nosacījumus:

> Darbnīca piemērota ģimenēm ar pirmsskolas un skolas vecuma bērniem un tās ilgums ir 2 stundas.

> Dalība darbnīcā ir bezmaksas un visi materiāli tiks nodrošināti.

> Pirms radošās darbnīcas plkst. 12:00 ir ekskursija kopā ar mākslas mediatoriem latviešu un krievu valodās.

> Dalībnieku skaits ir ierobežots.

> Pasākuma norise būs brīvā dabā, masku lietošana nav nepieciešama.

> Sēdvietas tiks personalizētas, apmeklētājiem tiks lūgts norādīt vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un e-pastu, kas tiks glabāti tik ilgi, līdz zudīs nepieciešamība šos datus saglabāt, bet ne ilgāk, kā spēkā esošajos normatīvajos aktos vai SPKC noteiktajos termiņos.

> Radošās darbnīcas apmeklētājiem jāizvairās no drūzmēšanās un obligāti jāievēro savstarpēja divu metru distance. Izņēmums ir vienā mājsaimniecībā dzīvojošie. Neievērojot distanci var sēdēt blakus ne vairāk kā 2 personas, kuras nav no vienas mājsaimniecības, un ne vairāk kā 4 personas no vienas mājsaimniecības.

> VECUMĀ LĪDZ 12 GADIEM – ja nav elpceļu infekcijas slimību simptomi un nav noteikta pašizolācija vai karantīna; būs nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pase, ID, dzimšanas apliecība).

> VECUMĀ NO 12 – 18 GADIEM – jāuzrāda derīgs sertifikāts (www.Covid19sertifikats.lv) vai negatīvs testa rezultāts, kā arī personu apliecinošs dokuments (pase, ID, dzimšanas apliecība). 3 iespējamie varianti:

- vakcinācijas sertifikāts,

- pārslimošanas sertifikāts (derīgs 180 dienas pēc slimošanas),

- negatīvs testa rezultāts (derīgs 48h pēc standarta testēšanas vai 6h pēc ātrā antigēnu testa). Līdz 18 gadu vecumam testu iespējams veikt par brīvu.

>VECUMĀ NO 18 GADIEM – jāuzrāda derīgs sertifikāts (www.Covid19sertifikats.lv) vai negatīvs testa rezultāts, kā arī personu apliecinošs dokuments (pase, ID). 3 iespējamie varianti:

- vakcinācijas sertifikāts,

- pārslimošanas sertifikāts (derīgs 180 dienas pēc slimošanas),

* No 18 gadu vecuma testēšana sākot ar 1.augustu būs maksas pakalpojums.

Organizē un producē: Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs.

Atbalsta: Valsts kultūrkapitāla fonds.

Nākamās ģimeņu dienas mākslas parkā plānotas: 31. jūlijā,14. augustā un 28. augustā plkst. 12:00.

Izstāde "Mobilais muzejs. Nākamā sezona"

03.06.2021.-29.08.2021

Darba laiks: